Корисні посилання

Органи управління освітою

Міністерство освіти і науки  України 
Національна Академiя педагогiчних наук України

Нормативно-правове забезпечення заходів цивільного захисту

Нормативно-правове забезпечення заходів цивільного захисту

Програмні забезпечення для перекладу

Google Перекладач, або Google Translate 

UA-перекладач

Науково-освітній полтал ДСНС України

http://edu-mns.org.ua/ukr/

 

 

 Хмарні сервіси для зберігання інформації

 dropbox.png

Dropbox

Dropbox. Всесвітній хмарний ресурс для збереження ваших файлів в Інтернеті. Є можливість надавати доступ до файлів та папок іншим людям. Сервіс пропонує безкоштовно 2 Гб хмарного сховища з можливістю розширити його до 16 Гб, запрошуючи друзів або виконуючи завдання. Має україномовний інтерфейс, а також можна встановлювати програму для роботи з ресурсом на своєму комп’ютері.

 picture2_v-ukraine-otkljuc_337799_p0.jpg

Google Drive 

Google Drive - хмарний ресурс від Google. Користувачу надається доступні 15 Гб диска й зручні програми для Android та IOS простору зразу після реєстрації свого акаунта в Google. Розширити простір можна на платній основі. Є додаток, який дозволяють працювати з ресурсом на своєму комп’ютері. Має україномовний інтерфейс і потребує акаунта від Google.

 onedrive-logo.jpg

OneDrive

OneDrive - хмарний ресурс від Microsoft. Має безкоштовний та платний варіанти використання. Сервіс від компанії Microsoft пропонує своїм користувачам 5 Гб безкоштовного дискового простору, з підтримкою хмарного офісу й застосунками для Windows, Andriod nf IOS. Має україномовний інтерфейс, а також можна встановлювати програму для роботи з ресурсом на своєму комп’ютері. Потребує акаунта від Microsoft.

 mega-cloud.jpg

MEGA

MEGA - хмарний сервіс з величезним, в порівнянні з вище перерахованими конкурентами, безкоштовним об'ємом сховища - цілих 50 Гб. У MEGA є мобільні застосунки для Android, IOS й програма для синхронізації папок з ПК.

  Онлайн платформи з безкоштовними програмами підвищення кваліфікації.
 fb-logo.png  Prometheus
Український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів;
 unnamed.png  EdEra (Education Era)

Український освітній проєкт, мета якого — зробити освіту в Україні якісною, доступною та наявною у глобальному освітньому контексті;
Логотип_Відкритого_Університету_Майдану.jpg  ВУМ online, Відкритий Університет Майдану

Для безкоштовного навчання на платформі представлено більше 30 тем;
USGlogo_9_site.png Українська школа урядування

Українська школа урядування (УШУ) є закладом післядипломної освіти, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби.
Українська ділова мова
mova-dnk.png  «Мова – ДНК нації»

Освітній проєкт для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови
Робота з PDF-файлами онлайн
 adob.png

https://acrobat.adobe.com/ua/ua/acrobat.html

програмний продукт виробництва Adobe для роботи з PDF-файлами. Входить до складу декількох пакетів, зокрема Adobe Creative Suite, а також розповсюджується окремо у двох редакціях: Acrobat та Acrobat Reader. 
jonior.png.jpg

https://pdfjoiner.com/ru/

Онлайн-сервіс дозволяє об’єднати декілька PDF-файлів та зображень в один. Також існує можливість по перетворенню PDF-файла в текстовий документ або у зображення. 
 protekt.png.jpg

https://www.sodapdf.com/password-protect-pdf/

Онлайн-сервіс дозволяє встановити пароль на ваш PDF-файл. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox. Має тільки англомовний інтерфейс.
 split.png.jpg  

https://www.sodapdf.com/split-pdf/

Онлайн-сервіс дозволяє об’єднати декілька ваших PDF-файлів в один. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox. Має тільки англомовний інтерфейс.
unlock.png.jpg

https://www.sodapdf.com/unlock-pdf/

Онлайн-сервіс дозволяє зкинути пароль з вашого PDF-файлу. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox. Має тільки англомовний інтерфейс.
 dochub.jpg

https://dochub.com/

Онлайн-ресурс дозволяє редагувати, підписувати та відправляти PDF-файли. Для роботи необхідна реєстрація. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox. Має тільки англомовний інтерфейс.

url_skoroch.png

sURL — сервіс скорочених посилань зі статистикою