Контраст
Шрифт

Результати проведення конкурсу “Кращий науковець року” в ІДУ НД ЦЗ за підсумками роботи у 2021 році

Для підтримання інтелектуальної та творчої діяльності, підвищення значущості наукових та науково-педагогічних працівників, висвітлення найважливіших результатів наукових досліджень в ІДУ НД ЦЗ проведено заходи з визначення кращих науковців року.
Конкурс проведено з метою:
⦁    піднесення ролі наукових та науково-педагогічних працівників;
⦁    підтримання інтелектуальної та творчої діяльності;
⦁    висвітлення та сприяння інтеграції результатів наукової та науково-технічної діяльності наукових та науково-педагогічних працівників, що є вагомими у сфері наукового забезпечення державного управління, заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та впровадження їх у практичну діяльність.
Результати проведення конкурсу схвалено на засіданні Вченої ради ІДУ НД ЦЗ.

Переможцем Конкурсу за підсумками роботи у 2021 році в ІДУ НД ЦЗ визнано начальника Науково-дослідного центру протипожежного захисту, доктора технічних наук, старшого наукового співробітника, полковника служби цивільного захисту Ніжника Вадима Васильовича.
Друге місце посів начальник Кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, доктор технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Пруський Андрій Віталійович.
Трете місце посів заступник начальника Науково-організаційного відділу, кандидат військових наук, доцент Потеряйко Сергій Петрович.

 

Прес-центр
Громадянам