Контраст
Шрифт

Результати проведення конкурсу “Кращий науковець року” в ІДУ НД ЦЗ за підсумками роботи у 2022 році

Для підтримання інтелектуальної та творчої діяльності, визначення кращих наукових та науково-педагогічних працівників, висвітлення найважливіших результатів наукових досліджень в ІДУ НД ЦЗ проведено заходи з визначення кращих науковців року.

Конкурс проведено з метою:

  • піднесення ролі наукових та науково-педагогічних працівників;
  • підтримання інтелектуальної та творчої діяльності;

  • висвітлення та сприяння інтеграції результатів наукової та науково-технічної діяльності наукових та науково-педагогічних працівників, що є вагомими у сфері наукового забезпечення державного управління, заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та впровадження їх у практичну діяльність.

Результати проведення конкурсу схвалено на засіданні Вченої ради ІДУ НД ЦЗ.

 

Переможцем Конкурсу за підсумками роботи у 2022 році в ІДУ НД ЦЗ визнано начальника кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, доктора технічних наук, доцента, полковника служби цивільного захисту Пруського Андрія Віталійовича.

Друге місце посів професор кафедри державного управління у сфері цивільного захисту, доктор наук з державного управління, доцент Твердохліб Олександр Степанович.

Третє місце посів начальник відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій Науково-дослідного центру протипожежного захисту, кандидат технічних наук, підполковник служби цивільного захисту Климась Руслан Володимирович.

 

Прес-центр
Громадянам