Організаційно-методична діяльність бібліотеки Інституту у міжбібліотечному обслуговуванні абонентів

У рамках взаємодії бібліотеки Інституту з бібліотеками закладів вищої освіти та з метою розширення організаційно-методичної діяльності бібліотеки Інституту у міжбібліотечному обслуговуванні абонентів шляхом забезпечення запитів в освітній та науковій роботі необхідними документами тимчасового користування наукових та науково-педагогічних працівників Інституту, слухачів груп заочної форми навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у галузі знань 28 «Публічне управління» (магістратура та аспірантура), за спеціальністю 261 "Пожежна безпека" у галузі знань 26 "Цивільна безпека" (магістратура) проведено роботу  та отримано читацькі квитки міжбібліотечного абонементу (МБА):

  • наукова бібліотека ім. М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Державна науково-технічна бібліотека України;
  • Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського.

Правила користування послугами відділу міжбібліотечного абонемента Hаціональної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Послуги Міжбібліотечного абонементу (МБА) та служби електронної доставки документів Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Послуги Відділу обслуговування користувачів та міжбібліотечного абонементу Державної науково-технічної бібліотеки України.

 

 

Для наукових та науково - педагогічних працівників Інституту запити на  отримання необхідних документів надсилати до бібліотеки Інституту за e-mail адресами, тема- #МБА_замовлення#:

[email protected];

[email protected]