Контраст
Шрифт

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана в Україні

clock
01.10.2023 06:55

Другий місяць осені починається з особливих дат. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана, встановлений відповідним Указом Президента України. 

Цей день не лише нагадує про наш обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, він також може служити спонуканням до глибших роздумів щодо майбутньої долі людства, збереження його культурної спадщини та важливості взаємозв'язку і співпраці між різними поколіннями.

Шановні ветерани, ви пережили багато випробувань і стикалися з болем та втратами, але при цьому зберегли свою гідність, віру та любов. Велика подяка вам за ваш внесок у виховання патріотизму серед молоді, за вплив на формування громадської свідомості, за ваш досвід та важливий внесок у будівництво нашої держави.

У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу тих людей, за плечима у яких багаторічна і старанна праця, вірна служба, заслуги і досвід, який необхідний всім нам. 

Зі святом вас, дорогі наші ветерани! Міцного здоров’я вам і благополуччя.

img-0356.jpg

img-0358.jpg

img-0365.jpg

Схожі матеріали
Прес-центр
Громадянам