Контраст
Шрифт

На базі Інституту проведено навчання для психологів ДСНС за міжнародними стандартами

clock
05.10.2022 15:55

З початку повномасштабної збройної агресії російської федерації на території України психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно залучаються до надання психологічної допомоги населенню  постраждалому внаслідок надзвичайних ситуацій військового характеру, а також проводять психологічне відновлення рятувальників.

Довідково: з 24.02.2022 по 04.10.2022 психосоціальну підтримку і психологічну допомогу отримало 176680 осіб, в тому числі: постраждале населення і внутрішньо переміщені особи – 123737, з них: 34444 – діти, 8573 – маломобільні групи населення.

В рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською та з метою підвищення професійного рівня психологів ДСНС на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту з 3 по 4 жовтня 2022 року проводилось навчання сучасним психологічним технологіям для нейтралізації негативного впливу війни на рятувальників та населення.

Навчання проводилось під керівництвом старшого наукового співробітника Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, експерта з питань психологічної допомоги Міністерства у справах ветеранів України, учасника бойових дій Людмили Царенко.

Захід відкрив керівник Психологічної служби ДСНС Анатолій Сичевський: «Головне завдання Психологічної служби ДСНС сьогодні – допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес та наслідки пережитих травматичних подій і запобігти розвитку психічних розладів».

Під час проведення навчання психологи ДСНС обмінялись практичним досвідом та обговорили шляхи підвищення ефективності психологічного захисту населення в державі.

iBCrQrMe0GtjuDx1El7t3iw1fCFTyBrUZi62UOnD.jpg

b2WMLQyt4LVYg4SAOHFMUqt2fkLUUMaLUOHdC9bR.jpg

Es2b5q1IYxcU08dt35cRhY6XbfKcrHagccTO032r.jpg

Схожі матеріали
Прес-центр