Контраст
Шрифт

В ІДУ НД ЦЗ у рамках міжрегіональної підсумкової наради відбулись комунікативні заходи з питань запобігання та виявлення корупції

clock
27.10.2023 13:08

В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного  захисту у рамках міжрегіональної підсумкової наради відбулись комунікативні заходи з питань запобігання та виявлення корупції.

26 - 27 жовтня 2023 року на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проведено збори з керівниками уповноважених підрозділів (особами) з питань запобігання та виявлення корупції під головуванням начальника Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Олега Мандзюка.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Петро Волянський, який довів інформацію про основні завдання та пріоритетні напрями розвитку Інституту. 

Під час зустрічі було розглянуто підсумки та результати роботи уповноважених підрозділів за дев’ять місяців 2023 року, а також проведено семінар-тренінг щодо особливостей застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану, дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень, передбачених антикорупційним законодавством.

У рамках заходу, під час проведення круглого столу, розглянуто питання щодо особливостей виявлення можливих корупційних ризиків у діяльності ДСНС, окремі аспекти функціонування та удосконалення роботи уповноважених підрозділів. Разом з цим, учасники зборів розв’язували ситуаційні задачі щодо особливостей застосування антикорупційного законодавства.

За підсумками зустрічі визначено пріоритетні завдання щодо подальшої  роботи з організації та реалізації антикорупційних заходів, удосконалення механізмів попередження правопорушень та злочинів у сфері службової діяльності в системі ДСНС.

Схожі матеріали
Прес-центр
Громадянам