Застосування безпілотних авіаційних систем у сфері цивільного захисту

Застосування безпілотних авіаційних систем у сфері цивільного захисту

У монографії висвітлено сучасний досвід і тенденції застосування країнами світу безпілотної авіаційної техніки у сфері цивільного захисту; наведено стан ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в Україні; обґрунтовано вимоги до безпілотних авіаційних систем в інтересах виконання завдань цивільного захисту; досліджені питання тактики застосування безпілотних літальних апаратів в умовах надзвичайних ситуацій; запропоновано рекомендації щодо розміщення безпілотних авіаційних систем по регіонах України, а також визначено вимоги до підготовки персоналу безпілотних авіаційних систем сфери цивільного захисту.

Текст монографії підготовлено з використанням матеріалів відкритого друку за досвідом зарубіжних країн і України. Видання призначено для фахівців у сфері цивільного захисту, авіаційної галузі, також широкого кола читачів і прихильників безпілотної авіаційної техніки, викладачів, аспірантів, докторантів

Колектив авторів: Д.В. Бондар, А.В. Гурник, А.О. Литовченко, В. В. Хижняк, В.Л. Шевченко, Д.М. Ядченко.

За загальною редакцією доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого лікаря України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки П.Б. Волянського.

Завантажити монографію «Застосування безпілотних авіаційних систем у сфері цивільного захисту»