Контраст
Шрифт

Підвищення кваліфікації посадових осіб з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання

Відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (далі – Інститут) проводить підвищення кваліфікації керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, начальницького складу органів і підрозділів служби цивільного захисту та керівного складу і фахівців сил цивільного захисту в галузі знань 26 «Цивільна безпека».

Підвищення кваліфікації посадових осіб з питань цивільного захисту здійснюється за 108-годинною програмою (3,6 кредитів ЄКТС), що передбачає аудиторні заняття, самостійну роботу слухачів та захист випускної роботи.

Термін навчання – 2 тижні (10 навчальних днів). Навчання проводиться на платній основі.

Вартість навчання – 2758 грн.

Формування навчальних груп здійснюється відповідно до ГРАФІКУ проведення навчання у 2021-2022 навчальному році.

ЗАЯВКИ від юридичних осіб та ЗАЯВКИ від фізичних осіб надсилаються не пізніше ніж за 2 тижні до початку занять за адресою: вул. Вишгородська, 21, м. Київ, 04074,

тел./ф.: (044) 430-40-18, E-mail: [email protected]

Відповідно до заявки із суб’єктом господарювання укладається ДОГОВІР затвердженої форми.

Для укладання договору про навчання Замовник (юридична особа) повинен надати до Інституту оформлені належним чином наступні документи:

1) заявку (оригінал);

2) копію довідки ЄДРПОУ;

3) копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (якщо є платником ПДВ);

Якщо Замовником виступає фізична особа – особиста заява, копія паспорта та ідентифікаційного коду.

Після отримання вказаних документів два примірники договору з рахунком надсилаються на адресу Замовника. Договір реєструється Інститутом після підписання його обома сторонами та скріплення печатками.

По завершенні навчання, за умов надходження коштів, слухачі, які виконали та успішно захистили випускні роботи, отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Додаткову інформацію щодо підвищення кваліфікації можна отримати за тел. (044) 430-01-20 – кафедра організації заходів цивільного захисту, E-mail: [email protected]

Прес-центр