Правила щодо cookie-файлів

Що таке файли кукі?

Файли кукі - це маленькі текстові файли, які зберігаються на вашому ком'ютері, планшеті чи мобільному телефоні. Вони НЕ становлять загрози для вашого комп'ютера і безпеки, і, незважаючи на хибні уявлення, в них нічого спільного з такими вірусами, як "троянський кінь". Коли Ви заходите на веб-сайт, файли кукі допомагають веб-сайту "запам'ятати" Вас і Вашу діяльність на сайті протягом кількох візитів, і це значить, що цей сайт для Вас працюватиме швидше. Якщо Ви хочете дізнатися більше про файли кукі, Ви знайдете про них багато інформації в Інтернеті.

Що робити, якщо я хочу обмежити дозвіл на файли кукі?

Якщо Ви не бажаєте отримувати файли кукі, Ви можете налаштувати свій браузер, щоб отримувати повідомлення, коли Вам надсилаються файли кукі, або ж зовсім заблокувати їх. Ви також можете повидаляти файли кукі, які було завантажено.

Для чого ми використовуємо кукі

Ми використовуємо Google Analytics, сервіс веб-аналітики від Google Inc. (Google), який застосовує файли кукі, що допомагають аналізувати користування веб-сайтом та покращувати вашу роботу з системами.

З цією метою на сайті також використовується так званий User ID, ідентифікатор користувача. Ідентифікатор користувача має функцію вашого псевдоніма в Google Analytics. Google зв'язує ваші дії в мережі з ID користувача, що відображається в профілі. Google Analytics на анонімній основі відстежує вашу активність на різних пристроях (планшет, ПК, смартфон тощо).

Отримана за допомогою кукі інформація про використання веб-сайту (включаючи вашу IP-адресу) передається і зберігається Google на серверах у Сполучених Штатах. Google застосовуватиме цю інформацію для аналізу вашого користування веб-сайтом, формування звітів для нас про активність на сайті та надання інших послуг щодо використання сайту та Інтернету. Google може також передавати цю інформацію третім особам, якщо цього вимагає закон, або якщо треті особи обробляють інформацію від імені Google. Google не асоціюватиме вашу IP-адресу з будь-якими іншими даними, збереженими Google.

Google отримує тільки ID користувача, а не інформацію, що міститься у вищезгаданому профілі, чи інші ваші персональні дані. Ми маємо доступ до стислого варіанту створеного профілю. Ми не додаємо до зв'язаного з ID користувача профілю будь-яких інших ваших даних, які піддаються персональній ідентифікації.

Ви можете також відмовитися від застосування кукі за допомогою відповідних налаштувань вашого браузера, але майте на увазі, що тоді ви не зможете використовувати функціональні можливості цього сайту повною мірою. Користуючись цим сайтом, ви даєте згоду на обробку Google даних про вас в порядку та для цілей, які викладені вище.

Докладнішу інформацію про кукі можна знайти на http://www.aboutcookies.org

Згода користувача

Продовжуючи роботу на цьому сайті, Ви тим самим погоджуєтеся приймати файли кукі на вашому пристрої. Якщо Ви відмовитеся отримувати наші файли кукі, ми не можемо гарантувати, що Ваш візит на сайт буде максимально успішним.