Контраст
Шрифт

Технічний комітет стандартизації України ТК25 "Пожежна безпека та протипожежна техніка"

Технічний комітет стандартизації України ТК25 "Пожежна безпека та протипожежна техніка" був створений спільним наказом Держстандарту України і Міністерства внутрішніх справ України від 02.09.1992 № 77/508 на основі Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки МВС України та Українського пожежного концерну "Укрпожсервіс".

ТК25 є суб’єктом національної системи стандартизації, що реалізує встановлені завдання державної політики в сфері пожежної безпеки та протипожежної техніки.

Метою створення ТК25 було удосконалення діяльності зі стандартизації в галузях протипожежної техніки і пожежної безпеки об’єктів народного господарства та майна населення України, підвищення її ефективності на державному і міжнародному рівнях.

Функції ТК25 – це розроблення, розгляд і погодження національних стандартів, участь у роботі споріднених технічних комітетах міжнародних і регіональних організацій та формування позиції України щодо розроблюваних нормативних документів цих організацій.

Наказом Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості (ДП «УкрНДНЦ») від 22.11.2016 № 394 затверджено Положення про технічний комітет стандартизації "Пожежна безпека та протипожежна техніка" ТК25.

Організаційне забезпечення діяльності ТК25 виконується секретаріатом. Здійснення функцій секретаріату ТК25 покладено на Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (ІДУ НД ЦЗ).

ТК25 діє згідно з законодавством України, керується нормативно-правовими актами, що поширюються на цю діяльність, стандартами національної системи стандартизації, нормативними й організаційно-розпорядчими документами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

 

 

Прес-центр