ГоловнаБібліотекаCOVID-19
 Версія для друку

 

covid.jpg

COVID-19

З початком пандемії активні громадяни та ІТ-спільноти різних країн світу докладають зусиль, аби надавати повну та актуальну інформацію про коронавірус, подолати наявні виклики за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

У бібліотеці ІДУ НД ЦЗ проведено роботу щодо підготовки переліку тематичних онлайн-ресурсів із коротким описом та посиланнями для перегляду.

 

БЕЗКОШТОВНІ ВЕБ-РЕСУРСИ ЩОДО КРОНАВІРУСУ COVID-19

 

 

 

 

“ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19”

З початку пандемії COVID-19 дослідники з усього світу наполегливо працюють над розробкою вакцини. Розробка вакцини проти COVID-19 є найактуальнішим викликом сьогодення. Глобальна пандемія вже призвела до загибелі сотень тисяч пацієнтів і порушила звичний хід життя мільярдів людей. Впровадження вакцини не тільки допоможе зменшити масштаби трагедії й стримати пандемію, а й попередить збитки для світової економіки. Тільки забезпечення справедливого доступу до вакцини, особливо для захисту працівників охорони здоров’я і найбільш уразливих людей, дасть змогу пом’якшити наслідки пандемії для здоров’я населення й економіки.

Вакцина проти COVID-19  здатна підвищити захист організму від вірусу SARS-Cov-2, який викликає  коронавірусну інфекцію COVID-19.

 

Більш детальну інформацію стосовно вакцинації проти COVID-19 можна отримати за посиланням

“ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19”

 
    Твіт