ГоловнаБібліотекаCOVID-19
 Версія для друку
covid.jpg

З початком пандемії активні громадяни та ІТ-спільноти різних країн світу докладають зусиль, аби надавати повну та актуальну інформацію про коронавірус, подолати наявні виклики за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

У бібліотеці ІДУ НД ЦЗ проведено роботу щодо підготовки переліку тематичних онлайн-ресурсів із коротким описом та посиланнями для перегляду.

 

 

БЕЗКОШТОВНІ ВЕБ-РЕСУРСИ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ COVID-19

Перелік  посилань на безкоштовні веб-ресурси щодо коронавірусу COVID-19

Загальні інформаційні ресурси

Центр розвитку інновацій. Онлайн-ресурси про COVID-19

Швидкий доступ до нової інформації про COVID-19 в Open Ukrainian Citation Index (OUCI)

Вебінар від 9 квітня 2020 «Що ми знаємо про коронавірус: джерела наукової інформаці»

 Лектори Богоров Валентин Григорович, керівник відділу освітніх програм Clarivate.

Публікації по коронавірус і Коронавірусні інфекції в провідних наукових журналах світу, що входять в бази даних на міжнародній платформі Web of Science: Web of Science Core Collection, Medline, Russian Science Citation Index, Data Citation Index. Пошук найбільш впливових публікацій, авторів і наукових організацій.

Доступ до повного тексту публікацій.

Аналіз журналів в області вірусології за допомогою звітів по цитованості наукових журналів Journal Citation Reports.

Інформація про коронавіруси в біомедичних ресурсах Clarivate. Робота в режимі самоізоляції - можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів.

 

Інтернет-посібник «Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19»

Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19:Інтернет-посібник / за наук. ред.В.Г.Кременя; [координатор інтернет-посібника В.В.Рибалка; колектив авторів]. Київ:ТОВ «Юрка Любченка», 2020. 243с.

Посібник адресований педагогічним працівникам, науковцям, практичним психологам, соціальним педагогам, керівникам закладів освіти, фахівцям Державної служби зайнятості України, соціальним працівникам, психотерапевтам, консультантам, працівникам телефонної служби довіри, а також батькам, волонтерам, студентам й усім громадянам, які зацікавлені в збереженні та зміцненні здоров’я в екстремальній пандемічній ситуації. 

    Твіт