ГоловнаБібліотекаCOVID-19
 Версія для друку
covid.jpg

З початком пандемії активні громадяни та ІТ-спільноти різних країн світу докладають зусиль, аби надавати повну та актуальну інформацію про коронавірус, подолати наявні виклики за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

У бібліотеці ІДУ НД ЦЗ проведено роботу щодо підготовки переліку тематичних онлайн-ресурсів із коротким описом та посиланнями для перегляду.

 

 

БЕЗКОШТОВНІ ВЕБ-РЕСУРСИ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ COVID-19

Перелік  посилань на безкоштовні веб-ресурси щодо коронавірусу COVID-19

Загальні інформаційні ресурси

Центр розвитку інновацій. Онлайн-ресурси про COVID-19

* * *

Швидкий доступ до нової інформації про COVID-19 в Open Ukrainian Citation Index (OUCI)

* * *

Вебінар від 9 квітня 2020 «Що ми знаємо про коронавірус: джерела наукової інформаці»

 Лектори Богоров Валентин Григорович, керівник відділу освітніх програм Clarivate.

Публікації по коронавірус і Коронавірусні інфекції в провідних наукових журналах світу, що входять в бази даних на міжнародній платформі Web of Science: Web of Science Core Collection, Medline, Russian Science Citation Index, Data Citation Index. Пошук найбільш впливових публікацій, авторів і наукових організацій.

Доступ до повного тексту публікацій.

Аналіз журналів в області вірусології за допомогою звітів по цитованості наукових журналів Journal Citation Reports.

Інформація про коронавіруси в біомедичних ресурсах Clarivate. Робота в режимі самоізоляції - можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів.

 * * *

Інтернет-посібник «Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19»

Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19:Інтернет-посібник / за наук. ред.В.Г.Кременя; [координатор інтернет-посібника В.В.Рибалка; колектив авторів]. Київ:ТОВ «Юрка Любченка», 2020. 243с.

Посібник адресований педагогічним працівникам, науковцям, практичним психологам, соціальним педагогам, керівникам закладів освіти, фахівцям Державної служби зайнятості України, соціальним працівникам, психотерапевтам, консультантам, працівникам телефонної служби довіри, а також батькам, волонтерам, студентам й усім громадянам, які зацікавлені в збереженні та зміцненні здоров’я в екстремальній пандемічній ситуації. 

* * *

Коронавірусна інфекція: факти проти паніки - безкоштовний онлайн-курс

ПРО КУРС

Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно оголосила пандемію нової коронавірусної інфекції. По всьому світу на карантин закривають навчальні заклади та цілі міста. Карантин оголошено й в Україні. З магазинів зникають їжа та захисні маски. А в соціальних мережах поширюються міфи та спекуляції. Запобігти поширенню паніки може лише об’єктивна та правдива інформація. Не панікуйте – навчайтесь разом з нами, поділіться інформацією з друзями та знайомими.

Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenius пропонують до вашої уваги спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

Година часу, вкладена у проходження цього курсу, допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким.

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ 

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказання кількості годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитися за посиланням.

НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників з розвитку критичного мислення, підвищення інформованості щодо пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

 

Коронавірусна інфекція: факти проти паніки

 

    Твіт