ГоловнаАбетка безпекиІнформація щодо коронавірусної інфекції 2019-NCOV
 Версія для друку

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

 

Протоколи рішень постійної комісії з техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій

karant.png

Повністю готова до роботи у всіх зонах епіднебезпеки кафедра “Домедичної допомоги”, яка має 100 % охоплення вакцинацією особового складу від Сovid-19.

 

Інформаційна довідка

Правила карантину у зонах

У зеленій зоні залишаються найменш суворі правила карантину. Обов'язково лише носити маски у громадських приміщеннях та транспорті.

У жовтій зоні людям теж потрібно носити маску у приміщенні та дотримуватися дистанції у 1,5 метра. Окрім того, є певні заборони:

Відповідно до нових правил, ці обмеження не застосовуватимуть, за наявності у понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів, крім людей, які не досягли 18 років, "жовтих" або "зелених" COVID-сертифікатів.

Щоправда, в МОЗ наголосили: остаточне рішення про обслуговування тільки вакцинованих (або не тільки) відвідувачів ухвалюватиме власник закладу або організатор заходу.

У помаранчевій зоні діятимуть всі обмеження жовтої зони. Проте місцева влада може вводити й нові правила.

Попри те, що у червоній зоні діють найсуворіші правила, їх тепер можна оминути. Обмеження не застосовуватимуться у випадку наявності у всього персоналу та відвідувачів "зелених" COVID-сертифікатів.

В іншому випадку, крім обов'язкової наявності маски у приміщенні та дотримання дистанції, заборонена робота:

Різниця між COVID-сертифікатами

Документів про вакцинацію в Україні побільшає. Зокрема, запровадять "жовті" та "зелені". Перші видаватимуть тим, хто отримав тільки першу дозу щеплення проти коронавірусу.

Скасування самоізоляції

Відтепер вакциновані люди можуть не відбувати самоізоляцію при перетині кордону. Це стосується також осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій.

Однак потрібно мати "жовтий" або "зелений" COVID-сертифікат про вакцинацію або одужання від коронавірусу.

 

 

43 Алгоритм дій за підозри COVID-19.jpeg

 

26211-20157_garaca.jpeg

 

 

 

 

    Твіт