ГоловнаПро ІнститутСтруктураКафедра організації заходів цивільного захисту
 Версія для друку

Кафедра організації заходів цивільного захисту

Огурцов_2_нове.jpg

Начальник кафедри

 

ОГУРЦОВ

Сергій Юрійович

кандидат технічних наук,

старший науковий співробітник

                                                                 полковник служби цивільного захисту

                                                              Телефон: +38 (044) 428-23-06

                                                                                                                             E-mail: s.ohurtsov@idundcz.dsns.gov.ua

 

Основні напрями діяльності:

1. Підвищення кваліфікації цільового призначення керівного складу і фахівців центральних і місцевих органів виконавчої влади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, для наступних категорій слухачів:

Навчання здійснюється відповідно до розпорядження КМУ України, який затверджує план комплектування Інституту на календарний рік.

2.Підвищення кваліфікації керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, начальницького складу органів і підрозділів служби цивільного захисту  та керівного складу і фахівців сил цивільного захисту у галузі знань «Цивільна безпека».

3.Підвищення кваліфікації викладачів дисципліни «Цивільний захист» для вищих навчальних закладів України.

Навчання здійснюється відповідно до ліцензії МОН України (Серія АЕ № 636109) на контрактній основі.

4.Проведення наукової роботи на основі державного замовлення та госпдоговорів, виконання науково-методичних, теоретичних та інших досліджень, участь у розробці та виконанні державних наукових програм, комплексних міжвузівських наукових досліджень, проведення експертних та експертно-аналітичних робіт, здійснення та впровадження результатів досліджень у сферу цивільного захисту, а також у навчальний процес відповідно до статутних завдань. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів.

Кафедра розробила та видала навчальні посібники "Основи цивільного захисту", "Завдання та діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту", "Інженерний захист населення і територій при надзвичайних ситуацій", "Запобігання виникнення надзвичайних ситуацій".

 

ПОЛОЖЕННЯ

    Твіт