ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 33

Новини Інституту

1 Липня14:35 В ІДУ НД ЦЗ підведено підсумки роботи та визначено пріоритетні завдання
Дотримуючись карантинних норм, 30 червня, в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту відбулася нарада з керівним складом ІДУ НД ЦЗ щодо підведення підсумків роботи Інституту за другий квартал та визначення пріоритетних завдань на третій квартал поточного року.
1 Липня14:15 В ІДУ НД ЦЗ відбувся науково-практичний семінар
Відповідно до розділу 3.2 «Плану наукової і науково-технічної діяльності ДСНС на 2020 рік» 30 квітня поточного року на базі ІДУ НД ЦЗ відбувся науково-практичний семінар присвячений ходу виконання дослідно-конструкторської роботи за шифром “Піна - засіб”, що виконується науково-випробувальним центром Інституту на замовлення Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України.
1 Липня09:36 Відбулося чергове засідання тимчасової Вченої ради Інституту
30 червня, з дотриманням правил карантину, в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту відбулося чергове засідання тимчасової Вченої ради Інституту.
28 Червня10:08 Привітання з Днем Конституції України
28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 24 роки тому, Верховна Рада України прийняла Конституцію – Основний Закон України.
28 Червня09:26 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня Конституції
Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.
26 Червня13:55 Відбулося засідання Методичної ради Інституту
Під час заходу керівники кафедр прозвітували про роботу, закінчення 2019-2020 навчального року в умовах карантину та поділилися планами на наступний навчальний рік.
26 Червня13:50 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
26 червня відбувся випуск слухачів навчальної групи № 15-АПР «Фахівці, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні» (керівник навчальної групи – завідувач кафедри Хижняк В.В.).
25 Червня13:40 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 15 червня по 25 червня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 6 працівників органів та підрозділів ДСНС України.
23 Червня16:19 В Інституті відбулося перше засідання наукової ради
З урахуванням карантинних обмежень, 23 червня, в актовому залі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту за адресою вул. Вишгородська, 21 під головуванням заступника начальника Інституту з наукової роботи кандидата наук з державного управління, доцента Віктора Михайлова відбулося перше засідання наукової ради ІДУ НД ЦЗ.
16 Червня16:41 В Інституті розпочато атестацію здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності 261 «Пожежна безпека» у галузі знань 26 «Цивільна безпека»
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розпочато атестацію здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності 261 «Пожежна безпека» у галузі знань 26 «Цивільна безпека». Перша підгрупа здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» успішно склала іспит. Робота екзаменаційної комісії № 1 зі спеціальності 261 «Пожежна безпека» триває.
15 Червня15:44 Розпочато навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
З метою опанування відповідної навчальної програми групою 15-АПР «Фахівці, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні» підвищення кваліфікації на кафедрі авіації вибудовано з урахуванням головних принципів організації дистанційної освіти за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
15 Червня14:27 В Інституті розпочато навчання групи №11 з домедичної допомоги
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на кафедрі домедичної підготовки розпочато навчання групи №11 з домедичної допомоги за навчальною програмою ІІ рівня підготовки "Перший на місці події" рятувальників підрозділів ДСНС України.
15 Червня11:42 В Інституті продовжується атестація здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розпочато захист кваліфікаційних (магістерських) робіт в рамках атестації здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування». Робота екзаменаційної комісії № 2 зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» триває.
15 Червня08:30 Науковці Інституту взяли участь у семінарі «Актуальні питання щодо перехідного періоду на гармонізовані європейські стандарти щодо методів випробувань на вогнестійкість»
На запрошення Громадської організації «Союз інженерів протипожежної безпеки» заступник начальника центру – начальник відділу речовин і матеріалів науково-випробувального центру підполковник служби цивільного захисту Олександр Добростан та провідний науковий співробітник відділу електротехнічних виробів науково-випробувального центру Сергій Новак, 12 червня, взяли участь у семінарі на тему «Актуальні питання щодо перехідного періоду на гармонізовані європейські стандарти щодо методів випробувань на вогнестійкість».
12 Червня12:21 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 01 червня по 12 червня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 6 працівників органів та підрозділів ДСНС України.
11 Червня10:24 В Інституті розпочато атестацію здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розпочато атестацію здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування». Зокрема, 11 червня 2020 року перша підгрупа здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» успішно склала іспит.
5 Червня13:30 Відбулася нарада з керівним складом Інституту
З урахуванням карантинних обмежень, 4 червня, в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту в будівлі по вулиці Рибальській, 18 під головуванням виконуючого обов’язки начальника Інституту Петра Волянського відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів щодо підбиття підсумків роботи Інституту за травень та постановки завдань на червень 2020 року.
1 Червня15:12 В Інституті відновлено заняття з домедичної допомоги
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на кафедрі домедичної підготовки відновлено навчання рятувальників підрозділів ДСНС України з домедичної допомоги за навчальною програмою ІІ рівня підготовки "Перший на місці події".
29 Травня14:27 Відбувся науково-практичний семінар
Дотримуючись карантинних норм, 29 травня, в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар за темою «Розгляд етапів визначених науково-дослідних робіт, що виконуються в наукових підрозділах ІДУ НД ЦЗ відповідно до календарних планів технічних завдань».
29 Травня08:30 Відбулися збори трудового колективу Інституту
З урахуванням правил карантину, 28 травня, в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту відбулося засідання тимчасової Ради трудового колективу, під час якого було обговорено Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на 2020-2025 роки.
28 Травня15:34 ІДУ НД ЦЗ на науково-освітньому порталі ДСНС України
ІДУ НД ЦЗ належить до сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та є галузевим закладом вищої освіти, що здійснює освітню, наукову і науково-технічну діяльність у сфері цивільного захисту.
28 Травня14:18 В онлайн режимі відбулася санітарно-просвітницька робота серед особового складу Інституту
Про епідемічну ситуацію та заходи щодо індивідуальної й колективної профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусами, зокрема про раннє виявлення хвороби, самоізоляцію, використання одноразових масок, дотримання гігієни рук доповіла медична сестра ІДУ НД ЦЗ Лілія Сулима.
26 Травня15:33 В ІДУ НД ЦЗ відбулося перше засідання тимчасової Вченої ради Інституту
З дотриманням правил карантину, 26 травня, в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту відбулося перше засідання тимчасової Вченої ради Інституту.
25 Травня09:03 Заняття з питань охорони праці в дистанційному форматі (в режимі онлайн)
Під час проведення навчання слухачі відповідно до програми отримали необхідні знання з наступних тематик: законодавство України про охорону праці; організація роботи з охорони праці; безпека праці в галузі; вибухонебезпека виробництва і вибухозахист; пожежна безпека; електробезпека; гігієна праці; медичні огляди; профілактика професійних отруєнь і захворювань; надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку; управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій.
25 Травня09:02 Основні завдання Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту
Наказом ДСНС України від 5.03.2020 №190 затверджено Статут Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (далі – ІДУ НД ЦЗ). ІДУ НД ЦЗ належить до сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та є галузевим закладом вищої освіти, що здійснює освітню, наукову і науково-технічну діяльність у сфері цивільного захисту.

    Твіт