ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 420

Новини Інституту

24 Вересня14:13 Завершено підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
24 вересня 2021 року в ІДУ НД ЦЗ відбувся випуск слухачів, які пройшли навчання за новою 120-годинною навчальною програмою «Цивільна безпека» підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту у галузі знань 26 «Цивільна безпека». Категорія слухачів – майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.
24 Вересня11:21 Про хід навчання навчальної групи НШ-38 з категорії «Посадові особи з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання»
Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та умов договорів на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Посадові особи з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання».
24 Вересня11:06 Випуск слухачів, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні, ліквідації надзвичайних ситуацій із застосуванням авіації
24 вересня 2021 року в ІДУ НД ЦЗ відбувся черговий випуск групи слухачів за навчальною програмою підвищення кваліфікації фахівців, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні, ліквідації надзвичайних ситуацій із застосуванням авіації.
23 Вересня16:45 Відбулося чергове засідання Наукової ради
23 вересня 2021 року під головуванням заступника начальника Інституту з наукової роботи, кандидата наук з державного управління, доцента Михайлова Віктора Миколайовича в онлайн-режимі відбулося чергове засідання наукової ради. У роботі засідання наукової ради взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники Інституту.
22 Вересня16:30 В Інституті проведено науковий семінар з розгляду стану підготовки проєкту національного стандарту щодо термінології збирання статистичних даних про пожежі
22 вересня з дотриманням карантинних обмежень в Інституті під головуванням заступника начальника науково-дослідного центру протипожежного захисту – начальника відділу нормативно-технічного забезпечення, кандидата технічних наук Юрія Фещука проведено науковий семінар науково-дослідного центру протипожежного захисту з розгляду стану підготовки проєкту ДСТУ ISO/TS 17755-2:202Х (ISO/TS 17755-2:2020, IDT) Пожежна безпека.
17 Вересня14:42 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 6 по 17 вересня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 8 працівників органів та підрозділів ДСНС України.
17 Вересня11:56 Фахівці Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України взяли участь в експериментальних дослідженнях на пожежно-випробувальному полігоні Інституту
16 вересня на пожежно-випробувальному полігоні Інституту фахівці Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України взяли участь у проведені експериментальних досліджень в рамках виконання науково-дослідних робіт за шифрами: «Вогнестійкість – основні процедури» та «Кабельні лінії – вогнестійкість».
17 Вересня11:24 Про хід навчання навчальної групи ФН-12 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»
На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».
17 Вересня08:30 Привітання виконуючого обов'язки начальника Інституту з нагоди Дня рятівника
Шановні колеги! Дорогі ветерани! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника. Захищати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди.
17 Вересня07:50 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
Шановні колеги, дорогі ветерани! Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня рятівника!
16 Вересня09:25 Відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту та урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника
15 вересня з дотриманням карантинних обмежень в режимі відеоконференції відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту під головуванням виконуючого обов’язки начальника Інституту, доктора наук з державного управління, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Петра Волянського та голови Ради трудового колективу, кандидата юридичних наук Ігоря Васильєва.
15 Вересня16:40 Короткостроковий семінар на тему: «ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ»
У період 13 по 15 вересня 2021 року на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту пройшло навчання у дистанційному режимі за програмою тематичного короткострокового семінару "Тайм-менеджмент»".
13 Вересня14:56 Про початок навчання навчальної групи № 38-НШ з категорії «Посадові особи з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання»
Навчання проводиться з 13 по 24 вересня за очною та очно-дистанційною формами із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій.
13 Вересня13:41 Розпочалось підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
Заняття проводитимуться у період з 13 по 24 вересня за навчальною програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту у галузі знань 26 «Цивільна безпека».
13 Вересня13:32 Короткостроковий семінар на тему: «Тайм-менеджмент»
У період з 13 по 15 вересня 2021на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розпочалося навчання у дистанційному режимі за програмою тематичного короткострокового семінару "Тайм-менеджмент". Загальною метою проведення семінару є ознайомлення державних службовців з основами тайм-менеджменту, принципами організації робочого часу та підвищення їх рівня практичних навичок з питань планування роботи.
13 Вересня13:16 На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато заняття у новому 2021/2022 навчальному році
13 вересня розпочато заняття у новому 2021/2022 навчальному році – навчальної групи з категорій керівного та оперативного складу Оперативно-координаційних центрів Головних управлінь ДСНС в областях та м. Києві, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні.
10 Вересня17:15 Представники ІДУ НД ЦЗ взяли участь у науково-практичному семінарі Експертної служби МВС
Експертною службою МВС впродовж 06-10 вересня 2021 року на базі Медичного реабілітаційного центру МВС «Кремінці», розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, проводився науково-практичний семінар «Стан та перспектива розвитку пожежно-технічної експертизи».
8 Вересня11:26 Візит польської делегації до ІДУ НД ЦЗ
7 вересня делегація Головної школи пожежної служби (Республіка Польща), яку представили ректор-комендант Маріуш Фелтіновскі, проректор з навчальної роботи Войцех Ярош та начальник відділу хіміко-екологічного порятунку Рафал Матушкєвіч відвідала Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.
8 Вересня11:23 В Інституті проведено науковий семінар з розгляду проєктів законодавчого та нормативно-правових актів щодо забезпечення пожежної безпеки на території Зони відчуження
08 вересня в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проведено науковий семінар за участі представників Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України, ГУ ДСНС України у Київській області та Державного агентства України з управління зоною відчуження.
8 Вересня11:19 В ІДУ НД ЦЗ завершено онлайн семінар з підвищення кваліфікації державних службовців апарату ДСНС
Відповідно до окремого доручення ДСНС України від 26.08.2021 № В-289 «Про навчання державних службовців за короткостроковою програмою «Антикризове управління в умовах модернізації» в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту з 6 вересня по 8 вересня було проведено відповідний семінар в онлайн режимі для державних службовців апарату ДСНС.
8 Вересня09:07 Семінар з вивчення імерсивних технологій
7 вересня представниками компанії MultVR в Інституті було презентовано віртуальні тренажери, що застосовуються для навчання слухачів профільних закладів вищої освіти шляхом створення віртуальної цифрової симуляції об’єктів, простору, небезпечних зон із закладеним сценарієм навчання.
8 Вересня09:01 Розпочато навчання з питань охорони праці для посадових осіб органів та підрозділів Головного управління ДСНС України у Харківській області
7 вересня розпочато навчання з питань охорони праці для посадових осіб Головного управління ДСНС України у Харківській області.
6 Вересня16:38 В ІДУ НД ЦЗ розпочато онлайн семінар з підвищення кваліфікації державних службовців апарату ДСНС
В Інституті 6 вересня розпочато відповідний семінар в онлайн режимі для державних службовців апарату ДСНС. Проведення семінару триватиме з 6 вересня по 8 вересня.
3 Вересня14:43 Чергове засідання Методичної ради Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту
3 вересня 2021 року під головуванням заступника начальника Інституту з навчальної роботи полковника служби цивільного захисту Єременка Сергія Анатолійовича проведено чергове засідання Методичної ради Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.
1 Вересня08:00 Привітання виконуючого обов'язки начальника Інституту з нагоди Дня знань
Шановні колеги! Від щирого серця вітаю вас з початком нового навчального року та з Днем знань.

    Твіт