ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 358

Новини Інституту

17 Червня10:02 Проведені навчання з питань охорони праці працівників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин)
На виконання наказів ДСНС України від 29.05.2019 року № 319 «Про організацію навчання з питань охорони праці» та від 23.12.2020 року № 682 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2021 році» 16 червня 2021 року науково-педагогічними працівниками Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проведені навчання з питань охорони праці працівників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин).
16 Червня16:07 Відбулася вакцинація співробітників інституту від COVID-19
Розуміючи нагальну необхідність вироблення колективного імунітету проти смертельно небезпечного вірусу COVID-19, працівники Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту активно долучаються до кампанії вакцинації.
15 Червня17:51 На території Міжнародного виставкового центру розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех – 2021»
На території Міжнародного виставкового центру у Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021» – головний галузевий виставковий проєкт у сфері пожежної та промислової безпеки, рятувальної справи, цивільного захисту та охорони праці.
15 Червня17:15 На базі Українського науково-дослідного інституті медицини транспорту фахівцями ІДУ НД ЦЗ було проведено дослідження з визначення показника токсичності продуктів горіння твердих речовин і матеріалів
Захід спрямований на опрацювання наявних методів визначення показника токсичності продуктів горіння речовин та матеріалів в рамках виконання НДР.
11 Червня12:28 Інститутом отримано свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Цивільна безпека: Державне управління та кризовий менеджмент»
Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту отримано свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Цивільна безпека: Державне управління та кризовий менеджмент» («Civil security: Public administration and crisis management»).
11 Червня12:25 Проведено заняття з питань охорони праці в он-лайн режимі (дистанційно)
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення в період з 7 по 11 червня з дотриманням всіх карантинних заходів в он-лайн режимі (дистанційно) проведені заняття з питань охорони праці з посадовими особами органів та підрозділів ДСНС України.
11 Червня11:44 Про хід навчання навчальної групи ФН-11 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»
На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту». Враховуючи карантинні обмеження, навчання проводилось у період з 31 травня по 11 червня 2021 року у форматі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів та тестових завдань на платформі дистанційного навчання Інституту.
10 Червня10:08 Колектив Інституту вітає Олександра Твердохліба із отриманням Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Колектив Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту щиро вітає Олександра Степановича із отриманням стипендії та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках.
9 Червня11:23 В Інституті за участі представника Медичного центру ДСНС України обговорили питання вакцинації проти COVID-19
9 червня в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту в режимі відеоконференції за участі лікаря-інфекціоніста Медичного центру ДСНС України Євгенії Менжуліної та помічника начальника Інституту Миколи Стрюка для колективу установи проведено інформаційне заняття з обговорення актуальних питань вакцинації проти COVID-19.
8 Червня11:56 Організація заходів ЦЗ в територіальних громадах
Серію методичних порадників та збірник розміщено у розділі «Бібліотека», підрозділ «Методична допомога з організації заходів ЦЗ в територіальних громадах»
7 Червня16:22 В Інституті відбулося підбиття підсумків роботи за травень та визначено пріоритетні завдання на червень
В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту запроваджена ефективна система планування роботи на всіх рівнях, контролю виконання визначених доручень, підбиття підсумків роботи та постановки завдань. З дотриманням карантинних обмежень в режимі відеоконференції, 7 червня під головуванням виконуючого обов’язки начальника Інституту Петра Волянського відбулася нарада з керівним складом ІДУ НД ЦЗ щодо підбиття підсумків роботи Інституту за травень та визначення пріоритетних завдань на червень поточного року.
7 Червня13:43 На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато заняття чергової навчальної групи
На сьогодні практично жодне завдання з подолання наслідків надзвичайних ситуацій не вирішується без участі авіації. Авіація – це та основа, на базі якої будується мобільність і ефективність діяльності ДСНС на сучасному етапі та в майбутньому. А фахово підготовлений авіаційний персонал суттєво підвищує ефективність її застосування.
4 Червня16:01 На ПВП здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів
4 червня на пожежно-випробувальному полігоні ІДУ НД ЦЗ за участі заступника начальника Інституту з наукової роботи кандидата наук з державного управління, доцента Віктора Михайлова здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів, яка придбана за кошти держбюджету. Зазначена установка призначена для проведення випробувань та досліджень пожежних рукавів за такими методами випробувань – робочий, випробувальний та розривний тиск, стійкість до дії точкового та поверхневого стирання, стійкість до дії відкритого полум’я та нагрітої поверхні.
2 Червня16:32 Результати проведення конкурсу “Кращий науковець року” в ІДУ НД ЦЗ за підсумками роботи у 2020 році
Для підтримання інтелектуальної та творчої діяльності, підвищення значущості наукових та науково-педагогічних працівників, висвітлення найважливіших результатів наукових досліджень, що є вагомими у сфері наукового забезпечення державного управління, заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та впровадження їх у практичну діяльність в ІДУ НД ЦЗ проведено заходи з визначення кращих науковців року.
2 Червня14:04 «Безпека очима дітей»
У рамках Міжнародного дня захисту дітей дітлахи працівників Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту продемонстрували свої знання щодо правил безпеки життєдіяльності за допомогою олівців та фарб.
2 Червня13:54 Доведено до виконання завдання, визначені на підсумковій нараді в ДСНС
Основні зусилля колективу Інституту зосереджувались на напрямках освітньої та наукової діяльності, збереження пожежно-випробувального полігону Інституту як наукового об’єкту, що становить національне надбання.
2 Червня12:21 Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді!
Прийом конкурсних робіт триває з 14 травня по 23 червня 2021 року. Оголошення переможців відбудеться 18 липня 2021 року в день святкування 10-ї річниці утворення Національного агентства України з питань державної служби.
2 Червня10:28 Колектив інституту щиро вітає Ксенію Бєлікову, Андрія Пруського та Володимира Сидоренка з присвоєнням наукових ступенів
Диплом доктора наук з державного управління здобула старший науковий співробітник науково-організаційного відділу, кандидат технічних наук Ксенія Бєлікова. Диплом доктора технічних наук здобув начальник кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, кандидат технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Андрій Пруський. Диплом доктора технічних наук здобув професор кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, кандидат технічних наук, доцент Володимир Сидоренко.
2 Червня10:19 Колектив інституту щиро вітає Андрія Борисова та Тараса Скоробагатька з присвоєнням наукових ступенів
Диплом кандидата наук з державного управління здобув начальник сектору редакційної та науково-видавничої діяльності, підполковник служби цивільного захисту Андрій Борисов. Диплом кандидата технічних наук здобув заступник начальника кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, полковник служби цивільного захисту Тарас Скоробагатько.
2 Червня08:39 В ІДУ НД ЦЗ розпочато онлайн семінар з підвищення кваліфікації державних службовців апарату ДСНС
Відповідно до окремого доручення ДСНС України від 24.05.2021 №В-164 «Про навчання державних службовців за короткостроковою програмою «корпоративна культура та комунікації» в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту 1 червня розпочато відповідний семінар в онлайн режимі для державних службовців апарату ДСНС. З вітальним і вступним словом виступив начальник навчально-методичного відділу ІДУ НД ЦЗ, кандидат наук з державного управління, полковник служби цивільного захисту Сергій Павлов. Проведення семінару триватиме з 1 по 3 червня.
2 Червня08:20 В ІДУ НД ЦЗ відбулося перше засідання нового складу Вченої ради Інституту
Також у засіданні Вченої ради взяв участь директор Департаменту організації заходів цивільного захисту апарату ДСНС Сергій Парталян, як представник засновника ІДУ НД ЦЗ та член Вченої ради Інституту. У своєму виступі Сергій Агопович окреслив основні плани ДСНС та місце й роль Інституту в їх досягненні, а також побажав наснаги всім науковим та науково-педагогічним працівникам ІДУ НД ЦЗ.
31 Травня17:03 Колектив Інституту вітає Волянського Петра Борисовича з отриманням Державної премії України в галузі науки і техніки
Колектив Інституту щиро вітає Петра Борисовича з отриманням високої державної нагороди України та бажає міцного здоров’я, Божого благословіння, незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й освітньо-наукових пошуках
28 Травня14:10 Рятувальники влаштовують Всеукраїнську благодійну акцію «Врятувати Алісу Шевчик!»
До Міжнародного дня захисту дітей рятувальники України об'єднали свої зусилля, аби допомогти колезі з Кривого Рогу - саперу групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Олексію Шевчику, в якого тяжко захворіла дитина. На рятівний укол, що допоможе маленькій Алісі Шевчик подолати страшний діагноз СМА 1 типу, необхідно зібрати більше 2 млн. доларів.
28 Травня14:05 Навчання методистів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту групи ПК/НМЦ 2 завершено
Слухачі висловили щиру подяку Інституту та кафедрі інновацій, інформаційної діяльності в освіті та навчання за міжнародними проєктами за добру організацію навчання, а також усім викладачам, які проводили заняття.
28 Травня13:43 В ІДУ НД ЦЗ завершено онлайн семінар з підвищення кваліфікації державних службовців апарату ДСНС
Відповідно до окремого доручення ДСНС України від 20.05.2021 №В-159 «Про навчання державних службовців за короткостроковою програмою «Доступ до публічної інформації» в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту з 26 по 28 травня було проведено відповідний семінар в онлайн режимі для державних службовців апарату ДСНС.

    Твіт