ГоловнаНовини Інституту2 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Доведено до виконання завдання, визначені на підсумковій нараді в ДСНС

Опубліковано: 02.06.2021, 13:54

1 червня на оперативній нараді з керівним складом Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту виконуючим обов’язки начальника  Інституту Петром Волянським доведено завдання, визначені на підсумковій нараді під головуванням Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, яка відбулася  28 травня 2021 року.

За результатами наради  Голова ДСНС визначив подальші пріоритетні завдання на наступний квартал. Зокрема, йдеться про заходи з протидії пожежам в екосистемах,  продовження виконання підрозділами завдань у зоні ООС щодо відновлення зруйнованого житла у прифронтових населених пунктах та розмінування, посилення роботи із населенням щодо попередження нещасних випадків на водоймах, вакцинації рятувальників від COVID - 19 тощо.                

Слід зазначити, що Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту,  утвореним постановою Кабінету Міністрів України від 5 лютого 2020 року № 49,  в звітний період забезпечено виконання у повному обсязі визначених статутних завдань, доручень Міністерства внутрішніх справ України, Голови ДСНС.

Основні зусилля колективу Інституту зосереджувались на напрямках освітньої та наукової діяльності, збереження пожежно-випробувального полігону Інституту як наукового об’єкту, що становить національне надбання.

З початку поточного року на базі Інституту пройшли навчання за  державним   замовленням   та   отримали    відповідні  документи

1 тисяча 502 слухачі, майже вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року (847 слухачів).

В повному обсязі виконується розпорядження Кабінету Міністрів України щодо функціонального навчання посадових осіб центральних та місцевих органів виконавчої влади.

В стислі строки здійснено переоформлення освітніх ліцензій на новоутворений Інститут. Виконується комплекс заходів щодо повторної акредитації магістратур та аспірантури, підготовки пакету документів для отримання ліцензії на аспірантуру за спеціальністю «Пожежна безпека».

Навчальний процес в Інституті організовано в онлайн-режимі, із необхідним забезпеченням оргтехнікою та програмним забезпеченням, при суворому дотриманні встановлених карантинних обмежень.

Планом наукової і науково-технічної діяльності Інституту на поточний рік передбачено виконання 27 науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, які носять прикладний характер.

Завершується у тісній взаємодії з департаментами апарату ДСНС та секціями Науково-технічної ради формування наукової тематики Інституту на 2022 рік. Всього до Плану наукової і науково-технічної діяльності Інституту на наступний  рік передбачено включити 26 науково-дослідних робіт (з них нових - 15, перехідних – 11).

Зміцнюється науковий потенціал Інституту. Це 20 докторів наук та 53 кандидати наук. Мають вчені звання: професора - 9, доцента - 24, старшого наукового співробітника – 15 працівників Інституту. 

Лише з початку функціонування новоутвореного Інституту присуджено 6 наукових ступенів доктора наук та 6 наукових ступенів кандидата наук, присвоєно  три вчені звання.

Досягненню позитивних результатів сприяє також налагоджена тісна співпраця з 24 галузевими та іншими закладами вищої освіти і науковими установами, з якими укладено угоди про співробітництво.

Стабілізовано роботу пожежно-випробувального полігону,  удосконалюється його матеріально-технічна база. Реалізується Перспективний план розвитку пожежно-випробувального полігону на 2020 – 2025 роки.

Виконуючим обов’язки начальника  Інституту Петром Волянським деталізовано завдання заступникам начальника Інституту та керівникам самостійних структурних підрозділів  на найближчу перспективу та в контексті реалізації Програми перспективного розвитку Інституту на 2020 – 2025 роки.

IMG_9711.JPG IMG_9410.JPG


   
Новини Інституту
17 Червня10:02 Проведені навчання з питань охорони праці працівників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин)
16 Червня16:07 Відбулася вакцинація співробітників інституту від COVID-19
15 Червня17:51 На території Міжнародного виставкового центру розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех – 2021»
15 Червня17:15 На базі Українського науково-дослідного інституті медицини транспорту фахівцями ІДУ НД ЦЗ було проведено дослідження з визначення показника токсичності продуктів горіння твердих речовин і матеріалів
11 Червня12:28 Інститутом отримано свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Цивільна безпека: Державне управління та кризовий менеджмент»
11 Червня12:25 Проведено заняття з питань охорони праці в он-лайн режимі (дистанційно)
11 Червня11:44 Про хід навчання навчальної групи ФН-11 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»
10 Червня10:08 Колектив Інституту вітає Олександра Твердохліба із отриманням Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених
9 Червня11:23 В Інституті за участі представника Медичного центру ДСНС України обговорили питання вакцинації проти COVID-19
8 Червня11:56 Організація заходів ЦЗ в територіальних громадах
7 Червня16:22 В Інституті відбулося підбиття підсумків роботи за травень та визначено пріоритетні завдання на червень
7 Червня13:43 На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато заняття чергової навчальної групи
4 Червня16:01 На ПВП здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів
2 Червня16:32 Результати проведення конкурсу “Кращий науковець року” в ІДУ НД ЦЗ за підсумками роботи у 2020 році
2 Червня14:04 «Безпека очима дітей»
Новини Інституту