ГоловнаНовини Інституту4 Червня, 2021р.
 Версія для друку

На ПВП здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів

Опубліковано: 04.06.2021, 16:01

4 червня на пожежно-випробувальному полігоні ІДУ НД ЦЗ за участі заступника начальника Інституту з наукової роботи кандидата наук з державного управління, доцента Віктора Михайлова здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів, яка придбана за кошти держбюджету. Зазначена установка призначена для проведення випробувань та досліджень пожежних рукавів  за такими методами випробувань – робочий, випробувальний та розривний тиск, стійкість до дії точкового та поверхневого стирання, стійкість до дії відкритого полум’я та нагрітої поверхні.

Учасниками заходу було розглянуто технічні характеристики та можливості щодо застосування установки для проведення досліджень і випробувань іншої продукції відповідно до сфери акредитації, а також рекомендовано провести її верифікацію з подальшим складанням відповідного протоколу та свідоцтва.

Зазначена установка виготовлена за результатами науково-дослідної роботи, що виконувалась в Інституті з метої реалізації вимог національного стандарту України ДСТУ 9069:2021 Протипожежна техніка. Рукави пожежні плоскоскладані для пожежно-рятувальних автомобілів. Загальні вимоги та методи випробування, розробленого фахівцями ІДУ НД ЦЗ та ДСТУ EN 15889:2017 Пожежні рукави. Методи випробування (EN 15889:2011, IDT).

Впровадження цієї установки дозволить перевіряти якість напірних пожежних рукавів для пожежно-рятувальної техніки, що сприятиме впровадженню у практичну роботу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України сучасних й надійних пожежних рукавів.

Захід організовано і проведено з урахуванням відповідних карантинних обмежень.   

 

1111.jpg  3333.jpg


   
Новини Інституту
17 Червня10:02 Проведені навчання з питань охорони праці працівників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин)
16 Червня16:07 Відбулася вакцинація співробітників інституту від COVID-19
15 Червня17:51 На території Міжнародного виставкового центру розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех – 2021»
15 Червня17:15 На базі Українського науково-дослідного інституті медицини транспорту фахівцями ІДУ НД ЦЗ було проведено дослідження з визначення показника токсичності продуктів горіння твердих речовин і матеріалів
11 Червня12:28 Інститутом отримано свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Цивільна безпека: Державне управління та кризовий менеджмент»
11 Червня12:25 Проведено заняття з питань охорони праці в он-лайн режимі (дистанційно)
11 Червня11:44 Про хід навчання навчальної групи ФН-11 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»
10 Червня10:08 Колектив Інституту вітає Олександра Твердохліба із отриманням Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених
9 Червня11:23 В Інституті за участі представника Медичного центру ДСНС України обговорили питання вакцинації проти COVID-19
8 Червня11:56 Організація заходів ЦЗ в територіальних громадах
7 Червня16:22 В Інституті відбулося підбиття підсумків роботи за травень та визначено пріоритетні завдання на червень
7 Червня13:43 На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато заняття чергової навчальної групи
4 Червня16:01 На ПВП здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів
2 Червня16:32 Результати проведення конкурсу “Кращий науковець року” в ІДУ НД ЦЗ за підсумками роботи у 2020 році
2 Червня14:04 «Безпека очима дітей»
Новини Інституту