ГоловнаНовини Інституту7 Червня, 2021р.
 Версія для друку

В Інституті відбулося підбиття підсумків роботи за травень та визначено пріоритетні завдання на червень

Опубліковано: 07.06.2021, 16:22

В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту запроваджена ефективна система планування роботи на всіх рівнях, контролю виконання визначених доручень, підбиття підсумків роботи та постановки завдань.

З дотриманням карантинних обмежень в режимі відеоконференції, 7 червня під головуванням виконуючого обов’язки начальника Інституту Петра Волянського відбулася нарада з керівним складом ІДУ НД ЦЗ щодо підбиття підсумків роботи Інституту за травень та визначення пріоритетних завдань на червень поточного року.

Про стан виконавської дисципліни за звітний період, проблемні питання та шляхи подальшого вдосконалення організаційної роботи доповів начальник адміністративного відділу Євген Саєцький.

Про основні результати навчального процесу в звітному періоді, проблемні питання та шляхи їх вирішення доповів заступник начальника Інституту з навчальної роботи Сергій Єременко.

Заступник начальника Інституту з наукової роботи Віктор Михайлов зупинився в своїй доповіді на основних результатах наукової роботи, планування наукової та науково-технічної діяльності Інституту.

Про стан виконання завдань матеріально-технічного забезпечення, проблемні питання та шляхи їх вирішення доповіла заступник начальника Інституту Лариса Громадська.

Заступник начальника Інституту Ігор Романюк доповів про стан виконання робіт на пожежно-випробувальному полігоні, зокрема щодо  ремонту та реконструкції систем життєзабезпечення полігону (високовольтної лінії електропередач та системи газопостачання), приведення у належний стан вогневої смуги психологічної підготовки.

Крім того, про основні результати роботи за напрямами відповідальності поінформували учений секретар Альона Михайлова,  начальник відділу персоналу Олег Нешпор, начальник відділу економіки і фінансів Максим  Красінський, керівники інших структурних підрозділів.               

Виконуючий обов’язки начальника Інституту Петро Волянський визначив пріоритетні завдання Інституту на червень.

На завершення наради оголошено наказ Інституту про нагородження Ярослава Балло Грамотою Інституту за сумлінне виконання службових обов’язків, значні досягнення у роботі та високий рівень організації і забезпечення діяльності вищого колегіального органу Інституту – Вченої ради.

IMG_4613.JPG IMG_4614.JPG

 

IMG_4608.JPG IMG_4610.JPG

 

IMG_4615.JPG IMG_4617.JPG

 

IMG_4619.JPG IMG_4616.JPG


   
Новини Інституту
17 Червня10:02 Проведені навчання з питань охорони праці працівників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин)
16 Червня16:07 Відбулася вакцинація співробітників інституту від COVID-19
15 Червня17:51 На території Міжнародного виставкового центру розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех – 2021»
15 Червня17:15 На базі Українського науково-дослідного інституті медицини транспорту фахівцями ІДУ НД ЦЗ було проведено дослідження з визначення показника токсичності продуктів горіння твердих речовин і матеріалів
11 Червня12:28 Інститутом отримано свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Цивільна безпека: Державне управління та кризовий менеджмент»
11 Червня12:25 Проведено заняття з питань охорони праці в он-лайн режимі (дистанційно)
11 Червня11:44 Про хід навчання навчальної групи ФН-11 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»
10 Червня10:08 Колектив Інституту вітає Олександра Твердохліба із отриманням Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених
9 Червня11:23 В Інституті за участі представника Медичного центру ДСНС України обговорили питання вакцинації проти COVID-19
8 Червня11:56 Організація заходів ЦЗ в територіальних громадах
7 Червня16:22 В Інституті відбулося підбиття підсумків роботи за травень та визначено пріоритетні завдання на червень
7 Червня13:43 На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато заняття чергової навчальної групи
4 Червня16:01 На ПВП здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів
2 Червня16:32 Результати проведення конкурсу “Кращий науковець року” в ІДУ НД ЦЗ за підсумками роботи у 2020 році
2 Червня14:04 «Безпека очима дітей»
Новини Інституту