ГоловнаБібліотекаНові надходження ІДУ НД ЦЗ
 Версія для друку

Нові надходження ІДУ НД ЦЗ

2021

2021-06-02_134844.jpg

 

 

Кризовий менеджмент і принципи управління ризиками в процесі наслідків надзвичайних ситуацій: монографія/ П.Б. Волянський, С.О. Гур’єв, О.С. Соловйов, А.В. Терентьєва/ Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту. Вид.2-ге, виправ. та допов.-Київ: Парлам. вид-во, 2021.- 432 с. 

kriz_meneg.png

 
MonografSidorenko 2021-1.jpg

 

Захист критичної інфраструктури в умовах надзвичайних ситуацій: монографія
/ С.І. Азаров, В.Л. Сидоренко, С.А. Єременко, А.В. Пруський, А.М. Демків; за заг. ред. П.Б. Волянського. Київ, 2021. 375 с. іл.

Sid_mono_21.png

 
1__ - 0001.jpg

 

 

Перші кроки щодо організації цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування» / О. Я. Лещенко, С. А. Кудін, В. М. Михайлов, М. В. Андрієнко ; за заг. ред. П.Б. Волянського, С.А. Парталяна. - К. : ІДУ НД ЦЗ, 2021. - ISBN 978-617-8015-01-5.

Pershi kroki.png

 

 

Заставка_збірка.jpg

 

 

Збірка кращих практик місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту та безпеки громад       2018-2020 роки) 

Лещенко Олександр Якович, Кудін Сергій Анатолійович, Михайлов Віктор Миколайович, Андрієнко Микола Васильович К. : ІДУНДЦЗ, 2021, 763 с.

 

 

2020

35235.png

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОЕКТУВАННЯ ТА ПРИСТОСУВАННЯ ІНЖЕНЕРНИХ ТА ІНШИХ СПОРУД ПІД ПРОТИРАДІАЦІЙНІ УКРИТТЯ

Схвалено тимчасовою Вченою радою Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на засіданні від 20.11.2020 р. (протокол № 6)

metodrekomukrittya.png

 

 

56432.png

 

 

Методика щодо віднесення існуючих будівель та споруд до споруд подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційних укриттів 

Схвалено тимчасовою Вченою радою Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на засіданні від 20.11.2020 р. (протокол № 6)

metodikaukritty.png

 

 

Zaxist_t9.jpeg
 

 

1_Posibnik z ob_pozhezh.jpeg

 

 

Посібник з обліку пожеж та їх наслідків: [науково-практичне видання] /
[Климась Р.В., Коршикова Т.О., Матвійчук Д.Я., Монастирецький С.Є., Несенюк Л.П., Одинець А.В., Піксасов М.М., Середа Д.В., Шрамко Л.А.]. К., 2020. 135 с.

posabzoblikupozhezh.png

 

 

 

11. Методичн. реком. 23.04.2020-1 - 0001.jpg

 

 

КОРОНОВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ: АЛГОРИТМ ДІЙ (Методичні рекомендації)

Укладачі: Тодуров І. М., Якимець В. М., Печиборщ В. П., Волянський П. Б.,Риженкот С. А. Вороненко В. В., Огороднійчук І. В., Галаченко  О. О.

koronovirzaxiat.png

 

 

tverdo.jpg

 

 

Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційних випускних М 54 робіт для здобуття ступеня вищої освіти магістра (галузь знань 28 “Публічне управління та адміністрування”) /

упорядн. : А. В. Терент’єва, О. С. Твердохліб. Київ : ІДУЦЗ, 2020. 32 с.

 
IMG_8876.jpg

Пам’ятка з домедичної допомоги рятувальника ДСНС України

Авторський колектив: Волянський П.Б., Гринзовський А.М., Гур’єв С.О., Долгий М.Л., Дрозденко Н.В., Кузьмін В.Ю., Кушнір В.А., Макаренко А.М., Стрюк М.П.
 
Пам’ятку створено в межах виконання НДР «Моделювання алгоритму вирішення ситуаційних задач з домедичної допомоги на місці події  для навчання рятувальників ДСНС України» (номер держреєстрації 0118U003076) на замовлення Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

pamdomedichdop.png
 

 

 

ПОСІБНИК - 0001.jpg

Практичний посібник «Домедична допомога на місці події»

П. Б. Волянський, А. М. Гринзовський, С. О. Гур’єв та ін. ; за заг. ред.д. н. держ. упр., 

професора П. Б. Волянського та д. мед. н., професора С. О. Гур’єва.  Херсон : Видавничий дім «Гельветика», 2020. – 224 с.

Практичний посібник «Домедична допомога на місці події» створено в межах виконання НДР «Моделювання алгоритму вирішення ситуаційних задач з домедичної допомоги на місці події для навчання рятувальників ДСНС України» (номер державної реєстрації 0118U003076) на замовлення Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У практичному посібнику висвітлено алгоритми вирішення ситуаційних задач з домедичної допомоги на місці події для навчання рятувальників ДСНС України, з урахуванням Порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах (наказ МОЗ України від 16.06.2014 № 398).

Практичний посібник адаптовано до змісту навчальної програми ІІ рівня підготовки з надання домедичної допомоги, розробленої на основі навчально-тренувальної програми «Перший на місці події». Водночас він може бути використаний у своїй роботі викладачами та слухачами інших навчальних закладів, керівним складом цивільного захисту міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, усіма тими, хто працює у сфері цивільного захисту.

 domeddopnsmispoduy.png

 

 

 

Архів

    Твіт