ГоловнаБібліотекаНові надходження
 Версія для друку

Нові надходження

11. Методичн. реком. 23.04.2020-1 - 0001.jpg

 

 

КОРОНОВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ: АЛГОРИТМ ДІЙ (Методичні рекомендації)

Укладачі: Тодуров І. М., Якимець В. М., Печиборщ В. П., Волянський П. Б.,Риженкот С. А. Вороненко В. В., Огороднійчук І. В., Галаченко  О. О.

 

 

tverdo.jpg

 

 

Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційних випускних М 54 робіт для здобуття ступеня вищої освіти магістра (галузь знань 28 “Публічне управління та адміністрування”) /

упорядн. : А. В. Терент’єва, О. С. Твердохліб. Київ : ІДУЦЗ, 2020. 32 с.

 
Памятка.jpg

Пам’ятка з домедичної допомоги рятувальника ДСНС України

Авторський колектив: Волянський П.Б., Гринзовський А.М., Гур’єв С.О., Долгий М.Л., Дрозденко Н.В., Кузьмін В.Ю., Кушнір В.А., Макаренко А.М., Стрюк М.П.
 
Пам’ятку створено в межах виконання НДР «Моделювання алгоритму вирішення ситуаційних задач з домедичної допомоги на місці події  для навчання рятувальників ДСНС України» (номер держреєстрації 0118U003076) на замовлення Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
 
 

 

ПОСІБНИК - 0001.jpg

Практичний посібник «Домедична допомога на місці події»

П. Б. Волянський, А. М. Гринзовський, С. О. Гур’єв та ін. ; за заг. ред.д. н. держ. упр., 

професора П. Б. Волянського та д. мед. н., професора С. О. Гур’єва.  Херсон : Видавничий дім «Гельветика», 2020. – 224 с.

Практичний посібник «Домедична допомога на місці події» створено в межах виконання НДР «Моделювання алгоритму вирішення ситуаційних задач з домедичної допомоги на місці події для навчання рятувальників ДСНС України» (номер державної реєстрації 0118U003076) на замовлення Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У практичному посібнику висвітлено алгоритми вирішення ситуаційних задач з домедичної допомоги на місці події для навчання рятувальників ДСНС України, з урахуванням Порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах (наказ МОЗ України від 16.06.2014 № 398).

Практичний посібник адаптовано до змісту навчальної програми ІІ рівня підготовки з надання домедичної допомоги, розробленої на основі навчально-тренувальної програми «Перший на місці події». Водночас він може бути використаний у своїй роботі викладачами та слухачами інших навчальних закладів, керівним складом цивільного захисту міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, усіма тими, хто працює у сфері цивільного захисту.

 

 

 

 

Архів

    Твіт