ГоловнаБібліотекаНовини біблотеки
 Версія для друку

03.07.2020

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Святкування цього дня встановлено на 8 липня – день Петра і Февронії, християнських покровителів родини  та шлюбу. Мета свята – популяризація сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій та забезпечення виховання дітей у родинному колі. 

Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних і державних цінностей.  

Родина – це місце та умова постійної реалізації власного досвіду, знань, без яких неможлива наступність поколінь.

"ДЕНЬ РОДИНИ"


 

02.07.2020

Шановні колеги До вашої уваги пропонується наступна інформація:

Коронавірусна інфекція: факти проти паніки (онлайн-курс)

Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenius запрошують пройти онлайн-курс курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

Упродовж курсу (6 лекцій, 8 годин) ви дізнаєтеся:

Автор курсу - Федір Лапій, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. 

Детальніша інформація про курс та реєстрація доступна ТУТ

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+COVID101+2020_T1/about


 

01.07.2020

Проведено роботу стосовно створення інформаційного бібліографічного покажчика «Бібліографія праць науковців Інституту державного управління у сфері цивільного захисту»  за 2019 рік. 

У бібліографічному покажчику систематизовано публікації наукових та науково-педагогічних працівників Інституту державного управління у сфері цивільного захисту за 2019 рік, з метою популяризації наукового доробку науковців Інституту.

БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ПОКАЖЧИК НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ НАУКОВИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ за 2019 рік


 

25.06.2020

У бібліотеці проведено роботу та  підготовлено інформацію:

GOOGLE  SCHOLAR;

RESEARCHER ID;

SCOPUS AUTHOR ID;

ORCID.

·    НАУКОВІ ПРОФІЛІ НАУКОВОГО ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СКЛАДУ ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ (з посиланнями на сторінки профілю).

 

Інформація розміщена на web-сайті ІДУ НД ЦЗ, сторінка «БІБЛІОТЕКА», розділ «На допомогу науковцю», «Профіль дослідника».

***

Шановні колеги!

Нагадуємо внести корективи у  профілі, які індетифікують вас як науковців, а саме змінити:

назву Інституту- Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (Institute of Public Administration and Research in Civil Protection);

e-mail - [email protected].


23.06.2020

Електронна бібліотека поповнена новими документами:

1.Словник законодавчої та стандартизованої термінології / НАПН України : Держ. наук.-пед. б-каУкраїниім. В. О. Сухомлинського ; / уклад.: П. І. Рогова, Я. О. Чепуренко, С. М. Зозуля, І. Г. Лобановська. - К. : Нілан-ЛТД, 2012. - 283 с.

2. Гінзбург М.Д.,д-р техн. наук, проф., академік УНГА;Колодяжний В.В., член-кор. УНГА;Осінчук З.П., канд. техн. наук, академік УНГА;Педько Б.I., член-кор. УНГА
Тлумачний російсько-українсько-англійський словник з охорони праці, технічного нагляду, безпеки дорожнього руху та пожежної безпеки. / Гінзбург та ін.1998. - Основні терміни: близько 2700 термінів. - Харків, 1998. - 536 с. - 966-7469-13-1.

3. Російсько-український термінологічний словник пожежно-технічного напрямку. - Х. : АЦЗУ, 2004

Ознайомитись із змістом документів можна в Електронній бібіліотеці Інституту-класифікатор "СЛОВНИКИ"

http://library.iducz.dsns.gov.ua/weblib/page_lib.php

 

    Твіт