ГоловнаПро ІнститутЗапобігання корупціїНовини_Запобігання корупції
 Версія для друку

22.04.2021

Представники ІДУ ДН ЦЗ взяли участь у вебінарі для уповноважених з питань запобігання корупції

 

22 квітня представники Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту взяли участь в онлайн-вебінарі  «Діяльність уповноважених з питань запобігання корупції. Порядок проведення перевірок НАЗК організації роботи із запобігання і виявлення корупції», організований ТОВ „Карго Консалт”.

Під час онлайн-заходу учасники обговорили закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо відновлення інституційного механізму запобігання корупції» від 15 грудня 2020 року; формування та реалізацію антикорупційної політики; Антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки; статус Уповноваженого з питань запобігання корупції в нових суспільних та правових реаліях; механізми реалізації повноважень; забезпечення трудових прав Уповноважених тощо.

По завершенню вебінару всі учасники отримали відповідні сертифікати.

 

1222.png IMG_2758.JPG

 

IMG_2767.JPG IMG_2762.JPG


08.12.2020

В ІДУ НД ЦЗ обговорили в онлайн режимі окремі положення Закону України «Про запобігання  корупції»

8 грудня, з дотриманням правил карантину, в рамках онлайн наради з керівним складом Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту фахівець (із запобігання та виявлення корупції) Наталія Лисенко доповіла про заходи  щодо  запобігання  корупції  в  Інституті та окремі положення Закону України «Про запобігання  корупції».

    Твіт