ГоловнаПро ІнститутОргани громадського самоврядуванняРада трудового колективуСклад Ради
 Версія для друку

Склад тимчасової Ради трудового колективу

Васильєв Ігор Олександрович - професор кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Верпахівська Таміла Олександрівна - провідний фахівець адміністративного відділу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Віннікова Лілія Федорівна – викладач кафедри мовної підготовки Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Гаврилюк Тетяна Михайлівна - завідувач господарчого відділення Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Головко Костянтин Григорович - фахівець сектору охорони праці Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Гурник Анатолій Васильович – старший викладач кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Добровольська Наталія Альбертівна – методист навчального відділу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Дрозденко Наталія Віталіївна - викладач кафедри домедичної підготовки Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Євсюков Олександр Петрович – професор кафедри державного управління у сфері цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Жихарєв Олександр Петрович - старший науковий співробітник відділу нормативно-технічного забезпечення науково-дослідного центру протипожежного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Кодрик Анатолій Іванович – провідний науковий співробітник відділу пожежегасіння та ліквідації надзвичайних ситуацій Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Козир Олександр Дмитрович - контролер на контрольно-пропускному пункті відділення охорони та пропускного режиму Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Павленко Віталій Васильович – науковий співробітник науково-організаційного відділу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Перетятько Валерій Іванович - завідувач автотранспортного відділення Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Петлюк Алевтина Миколаївна - провідний економіст відділу економіки та фінансів Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Романюк Наталя Миколаївна – викладач кафедри інновацій, інноваційної діяльності в освіті та навчання за міжнародними проектами Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Славецький Василій Іванович - викладач кафедри організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Слюсар Анатолій Андрійович – заступник начальника центру-начальник відділу розвитку цивільного захисту науково-дослідного центру цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Хоменко Вікторія Григорівна інженер спеціальної випробувальної лабораторії Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту..

 Фурсенко Олександр Миколайович - професор кафедри інновацій, інноваційної діяльності в освіті та навчання за міжнародними проектами Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Цесарська Наталія Іванівна – діловод адміністративного відділу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

    Твіт