Контраст
Шрифт

Ґендерна політика

Ґендерна політика

IMG_0714.JPG IMG_0556.JPG IMG_9032.JPG

 

Події

Підбірка матеріалів на тему "Гендерна рівність" на платформі електронної бібліотеки Інституту (класифікатор "Навчальна література", підкласифікатор "Гендерна рівність")

Нормативно-правова-база

Повідом про дискримінацію  

 У випадку сексуального домагання чи прояву дискримінації на робочому місці звертатися:

E-mail адреса: [email protected]

Контактний телефон: +38 (044) 430-90-95

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW), Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні ґендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів. 

 

"В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного..."

Прес-центр