Демешок Віталій Віталійович

Демешок Віталій Віталійович

Заступник начальника Інституту, полковник служби цивільного захисту

Телефон: +38(044) 463-82-25.

Дні прийому: четвер з 14.00 до 16.00.

Народився 10 листопада 1978 року у м. Волгоград. Громадянин України.

Освіта: вища, Академія пожежної безпеки України, рік закінчення – 2001, спеціальність – Пожежна безпека, кваліфікація – спеціаліст; Національна академія державного управління при Президентові України, рік закінчення – 2016, спеціальність – Управління суспільним розвитком, кваліфікація – магістр; навчається в ад’юнктурі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.

Службова (трудова) діяльність:

З 2001 року інспектор 33-СДПЧ, м. Київ, Ватутінський район УПБ ГУ МВС в м. Києві.

У 2004 році призначений інженером (з нормативно-технічної роботи та ліцензування) відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Деснянського РУ ГУ МНС в м. Києві.

У 2005 року призначений старшим інженером (з нормативно-технічної роботи та ліцензування) відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Деснянського РУ ГУ МНС в м. Києві.

У 2009 році призначений головним інспектором сектору держпожнагляду за об’єктами проведення чемпіонату Євро-2012 з футболу ДДПБ МНС.

У 2011 році призначений заступником начальника управління – начальник відділу профілактичної роботи Управління забезпечення діяльності Держтехногенбезпеки.

У 2012 році призначений головним інспектором відділу держпожнагляду ДПБ Держтехногенбезпеки.

У 2013 році призначений заступником директора Департаменту – начальник управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС.

У 2014 році призначений начальником управління аналітичної роботи Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та державного нагляду (контролю) ДСНС.

У 2014 році призначений начальником відділу технічного регулювання науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ.

У 2017 році призначений начальником науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ.

У 2018 році призначений начальником пожежно-випробувального полігону УкрНДІЦЗ.

У 2020 році призначений начальником пожежно-випробувального полігону Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

У 2022 році призначений заступником начальника Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Державні нагороди України, урядові та відомчі заохочувальні відзнаки, почесні звання: 

Почесна грамота ДСНС України у 2020 році, нагрудний знак «Знак пошани» у 2021 році.