Єременко Сергій Анатолійович

Єременко Сергій Анатолійович

Заступник начальника Інституту з навчальної роботи, доктор технічних наук, професор, полковник служби цивільного захисту

Телефон:+38(044) 430-75-77

Дні прийому: четвер з 14.30 до 16.30 

Народився 27 березня 1977 року у м. Лозова Харківської області. Громадянин України.

Освіта: вища, Харківський інститут пожежної безпеки МВС України, рік закінчення – 1999, спеціальність – пожежна безпека, кваліфікація – магістр.


Науковий ступінь, вчене звання: доктор технічних наук, професор, полковник.

Службова (трудова) діяльність:
З 1999 року  займався науковою діяльністю в  ад’юнктурі  Харківського інституту пожежної безпеки МВС України, яку успішно закінчив з відзнакою.

З  2002 року розпочав викладацьку діяльність.

У червні 2005 році призначений начальником кафедри  Київського факультету підготовки керівного складу Академії цивільного захисту України, а в листопаді цього року начальником  кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

У липні 2013 року призначений заступником начальника Інституту ( з навчальної роботи). Інституту державного управління у сфері цивільного  захисту.

У грудня 2016 року призначений заступником начальника Інституту державного управління у сфері цивільного  захисту  (з навчальної та методичної роботи).

З 2020 року заступник начальника інституту з навчальної роботи Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.


Полковник служби цивільного захисту.

Державні нагороди України, урядові та відомчі заохочувальні відзнаки, почесні звання: Почесна відзнака МНС України у 2012 році, Грамота Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у 2016 році.