Коваленко Віталій Володимирович

Коваленко Віталій Володимирович

Заступник начальника Інституту з наукової роботи, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник полковник служби цивільного захисту

Телефон: +38(044) 428-22-26

Дні прийому: п'ятниця з 14.00 до 16.00

Народився 20 грудня 1978 року у м. Києві. Громадянин України.

Освіта: вища, Академія пожежної безпеки України, рік закінчення – 2001, спеціальність – пожежна безпека, кваліфікація – спеціаліст.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник.

Службова (трудова) діяльність:

З 2001 року інженер відділу випробувань електротехнічних виробів науково-дослідного центру № 3 УкрНДІПБ МВС України.

З 2003 року розпочав науково діяльність на посаді молодшого наукового співробітника відділу випробувань електротехнічних виробів науково-дослідного центру № 3 УкрНДІПБ МНС України.

У 2006 року призначений заступником начальника відділу випробувань електротехнічних виробів науково-дослідного центру № 3 УкрНДІПБ МНС України.

У 2010 році призначений заступником начальника центру – начальником відділу випробувань речовин та матеріалів науково-дослідного центру № 3 УкрНДІПБ МНС України.

У 2011 році призначений начальником науково-дослідного центру досліджень і випробувань у сфері пожежної та техногенної безпеки УкрНДІЦЗ МНС України.

У 2012 році призначений першим заступником начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.

У 2013 році призначений заступником начальника (з цивільного захисту) Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.

У 2020 році призначений начальником науково-випробувального центру Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

У 2022 році призначений заступником начальника інституту з наукової роботи Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Державні нагороди України, урядові та відомчі заохочувальні відзнаки, почесні звання: 

Нагрудний знак «Кращому працівникові пожежної охорони» у 2009 році, нагрудний знак «Знак Пошани» ДСНС України у 2020 році.