Контраст
Шрифт

Проведено засідання Технічного комітету стандартизації (ТК 25) «Пожежна безпека та протипожежна техніка»

clock
21.11.2022 13:42

18 листопада 2022 року в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту було проведено засідання Технічного комітету  стандартизації (ТК 25) «Пожежна безпека та протипожежна техніка».

У засіданні взяли участь колективні та індивідуальні члени ТК 25, серед яких Сергій Пономарьов ТОВ «ДВВП «Променергоремонт», ГО «Українська федерація спеціалістів безпеки» Володимир Носач, ДП «УкрНДНЦ» Світлана Волосатова, ТОВ «Нуль один» Денис Фоменко, ТОВ «Пайрокул» Ігор Крупка, Українська Асоціація «Укрелектрокабель» Анатолій Пушкар та інші члени технічного комітету та запрошені учасники.

          В ході засідання обговорювались питання щодо пропозицій ТК25 до Програми робіт з національної стандартизації на 2023 рік, розгляд другої редакції проекту національного стандарту ДСТУ Протипожежна техніка. Вогнегасники. Вогнегасники водопінні аерозольні одноразового використання з об’ємом заряду вогнегасної речовини не більше ніж 1 л. Загальні технічні умови. Також одним із важливих питань був розгляд, актуалізація складу ТК 25, та інші нагальні питання, що виникають в діяльності технічного комітету. 

 

Схожі матеріали
Прес-центр