Контраст
Шрифт

Чергове засідання Методичної ради Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

clock
17.11.2022 14:27

17 листопада 2022 року під головуванням заступника начальника Інституту з навчальної роботи полковника служби цивільного захисту Єременка Сергія Анатолійовича проведено чергове онлайн-засідання Методичної ради Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники Інституту, представники навчально-методичного відділу Інституту.

Обговорювались такі питання, як організація та проведення навчально-екзаменаційних сесій для здобувачів, які навчаються за освітніми програмами «Пожежна безпека», «Управління у сфері цивільного захисту», «Публічне управління та адміністрування».

Було заслухано звіт про підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників Інституту у 2022 році. Обговорювались пропозиції щодо орієнтовного плану підвищення кваліфікації на 2023 рік.

Присутніх поінформовано про порядок надання методичної допомоги кафедрам Інституту.

Також розглядалась інформація про підсумки прийому 2022.

Розглянуто та рекомендовано до розгляду на засіданні Вченої ради Інституту державного управління та наукових досліджень навчальний посібник «Основні аспекти підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». 

Усі питання порядку денного відпрацьовано в повному обсязі.

 

Схожі матеріали
Прес-центр