Навчання чергової групи за програмою підготовки  зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів

clock
13.11.2023 10:15

На виконання наказу ДСНС від 09.12.2022 № 723 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2023 році» (у редакції наказу ДСНС від 09.08.2023 № 623) на базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування 13 листопада розпочато заняття 35-ї навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів (БпЛА). 

Склад навчальної групи – персонал Головних управлінь ДСНС в областях та м. Києві, аварійно-рятувальних і спеціальних формувань Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.
Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (Інститут) на засадах уніфікації освітнього й сертифікаційного процесів відпрацьовано навчальні програми, які включають, зокрема, забезпечення компетентностей стосовно: 

– принципів і концепцій побудови сучасних БпЛА; 
– аеродинаміки та теорії польоту БпЛА, автоматизації управління траєкторним рухом;
–  авіаційної метеорології;
– організації повітряного простору, управління повітряним рухом;
– сучасних методів технічної експлуатації, регламентів і технологій обслуговування систем функціонального цільового спорядження БпЛА.
Програми передбачають практичне виконання навчально-тренувальних польотів на пожежно-випробувальному полігоні Інституту.

Схожі матеріали