Про хід навчання групи ФН-20 з категорії «А3. Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади»

clock
17.11.2023 08:18

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1226-р «Про затвердження плану комплектування Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням  заходів з питань цивільного захисту, на 2023 рік» на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «А3. Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади».

Враховуючи воєнний стан в Україні, навчання проводилось в період  з 06.11.2023 по 17.11.2023 у формі он-лайн занять. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та виконали реферати на актуальну тематику у сфері цивільного захисту. На заключному занятті, яке проводилось у форматі круглого столу, приймали участь заступник начальника Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Сергій Єременко, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Сергій Огурцов та керівник навчальної групи ФН-20 доцент кафедри організації заходів цивільного захисту Володимир Положешний. На цьому занятті було проведено обмін думками щодо організації навчального процесу. 

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

 

Схожі матеріали