Контраст
Шрифт

Про хід навчання навчальної групи ФН-3

clock
09.02.2024 14:27

На кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».

На кафедрі навчалися представники:  Міністерства внутрішніх справ України. Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерства фінансів України, Державного агенства лісових ресурсів України, Держгеонадра України, Національної поліції України, Служби зовнішньої розвідки України та з інших центральних органів виконавчої влади.

Навчання проводилось в режимі on-line в період з 29 січня по 09 лютого 2024 року. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому рівні виконали індивідуальні завдання (реферати) на актуальну тематику у сфері цивільного захисту.

Додатково в години самостійної підготовки слухачі ознайомились з навчально-методичними матеріалами та нормативно-правовими документами з питань цивільного захисту.

На заключному відкритому занятті, на якому проводилось вихідне тестування зі слухачами та підсумки виконання рефератів, приймали участь  начальник Інституту д.держ.упр., професор Петро Волянський, представники керівного складу ДСНС України, в.о. заступника начальника Інституту з навчальної роботи д.т.н., доцент, полковник служби цивільного захисту Андрій Пруський, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту к.т.н., с.н.с., полковник служби цивільного захисту Сергій Огурцов та викладач кафедри к.т.н, доцент Валерій Юрченко. На цьому занятті було проведено обмін інформацією щодо організації навчального процесу.

На завершення навчання особливу увагу слухачі приділили практичним аспектам організації заходів цивільного захисту під час загрози та ведення бойових дій на території України. Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання. 

Схожі матеріали
Прес-центр
Громадянам