Контраст
Шрифт

Відбулася конференція з обміну досвідом в навчальній групі педагогічних працівників НМЦ ЦЗ та БЖД

clock
03.11.2023 19:26

3 листопада 2023 року кафедра інновацій, інформаційної діяльності в освіті та навчання за міжнародними проєктами відповідно до програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників НМЦ сфери цивільного захисту зі слухачами групи № ПК/НМЦ/25 (категорія «майстри виробничого навчання») організувала та провела конференцію з обміну досвідом за темою: «Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту». 

Під час конференції з доповідями виступили:

ЛАВРОВ Олег Валентинович, майстер виробничого навчання Кропивницьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІІ категорії). Тема: «Підготовка до проведення спеціального об'єктового навчання на суб'єкті господарювання».

РОМАЩЕНКО Олександр Миколайович, майстер виробничого навчання Чернігівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІ категорії. Тема: «Особливості підготовки до проведення СОН, СОТ в закладах охорони здоров'я зі стаціонарним лікуванням».

У конференції взяв участь професор кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, кандидат юридичних наук Васильєв І.О. 

В обговоренні питань взяли участь усі учасники конференції.

 

Схожі матеріали
Прес-центр