Контраст
Шрифт

Взято участь у семінарі-нараді «Дослідження пожеж. Основні напрямки співпраці»

clock
08.11.2023 10:04

В Івано-Франківську 07 листопада на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС області з метою налагодження належної взаємодії слідчих Нацполіції та посадових осіб ДСНС відбулася семінар-нарада «Дослідження пожеж. Основні напрями співпраці».

До участі в заході долучилися представники Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, слідчих підрозділів ГУ Нацполіції області, інспекторський склад ГУ ДСНС області та його районних управлінь, спеціалісти дослідно-випробувальної лабораторії, експерти Івано-Франківського НДЕКЦ МВС.

Від Інституту участь у роботі семінару взяв науковий співробітник відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту майор служби цивільного захисту Дмитро Середа, який представив учасникам зібрання доповідь на тему: «Практика застосування приладів та обладнання під час дослідження пожеж».

У ході семінару учасники заходу обговорили питання щодо налагодження належного рівня взаємодії між підрозділами ДСНС, МВС та Національної поліції під час виконання робіт з дослідження пожеж; обмінялися досвідом практичної роботи, озвучили проблемні питання, надали пропозиції щодо співпраці та покращення роботи в даному напрямку.

Завершуючи роботу, учасники семінару-наради дійшли до висновку, що проведення таких заходів сприятиме рятувальникам і правоохоронцям Івано-Франківщини покращити взаємодію дії під час проведення огляду місця пожежі, виявлення, припинення, попередження та розслідування кримінальних правопорушень та інших подій, пов’язаних із пожежами.

 

Схожі матеріали
Прес-центр