Завершено підготовку з домедичної допомоги

clock
02.02.2024 14:20

Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 22 січня по 02 лютого 2024 року пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 13 працівників органів та підрозділів ДСНС України.

Слід зазначити, що близько 70 % занять – це відпрацювання слухачами практичних навичок (тренінги) надання домедичної допомоги при гострих порушеннях дихання та серцевої діяльності, травмах, отруєннях та екстремальних пологах.

Слухачі пройшли вхідний та вихідний тест-контроль з метою визначення рівня знань. Слухачі успішно засвоїли практичні поради та отримали необхідні навички відповідно до навчальної програми курсу. 

Після завершення навчання старший викладач - методист навчально - методичного відділу підполковник служби цивільного захисту Хамхіль А.А., викладачі кафедри Дрозденко Н.В., Стрюк М.П. вручили слухачам посвідчення державного зразка. 

Слухачі висловили велику подяку колективу Інституту за надану можливість отримати надзвичайно потрібні знання з домедичної підготовки.

ФОТОАЛЬБОМ

Схожі матеріали