Контраст
Шрифт

Розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) БпЛА

clock
21.11.2022 11:36

На виконання наказу ДСНС від 24.08.2022 № 741 «Про відновлення навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2022 р.» 21 листопада на базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування  розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів (БпЛА) територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС.

Склад навчальної групи – фахівці з посад зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів (БпЛА) та персонал органів управління аварійно-рятувальних і спеціальних формувань Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (Інститут) на засадах уніфікації освітнього й сертифікаційного процесів відпрацьовано навчальні програми, які включають, зокрема, забезпечення компетентностей стосовно: 

– принципів і концепцій побудови сучасних БпЛА; 
– аеродинаміки та теорії польоту БпЛА, автоматизації управління траєкторним рухом;
–  авіаційної метеорології;
– сучасних методів технічної експлуатації БпЛА, регламентів і технологій обслуговування систем функціонального цільового спорядження.
Крім того програмами передбачено практичне виконання навчально-тренувальних польотів на пожежно-випробувальному полігоні Інституту.

Схожі матеріали
Прес-центр