Контраст
Шрифт

Кафедра організації заходів цивільного захисту

ОГУРЦОВ Сергій Юрійович
ОГУРЦОВ Сергій Юрійович
Начальник кафедри

Кафедра організації заходів цивільного захисту

 

кандидат технічних наук,

старший науковий співробітник

полковник служби цивільного захисту

Телефон: +38 (044) 428-23-06

E-mail: [email protected]

 

Основні напрями діяльності:

1. Підвищення кваліфікації цільового призначення керівного складу і фахівців центральних і місцевих органів виконавчої влади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, для наступних категорій слухачів:

  • керівники центральних і місцевих (обласні державні адміністрації (ОДА)) органів виконавчої влади, а також їх заступники;

  • керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих (ОДА) органів виконавчої влади;

  • фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних і місцевих (ОДА) органів виконавчої влади.

Навчання здійснюється відповідно до розпорядження КМУ України, який затверджує план комплектування Інституту на календарний рік.

2.Підвищення кваліфікації керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, начальницького складу органів і підрозділів служби цивільного захисту  та керівного складу і фахівців сил цивільного захисту у галузі знань «Цивільна безпека».

3.Підвищення кваліфікації викладачів дисципліни «Цивільний захист» для вищих навчальних закладів України.

Навчання здійснюється відповідно до ліцензії МОН України (Серія АЕ № 636109) на контрактній основі.

4.Проведення наукової роботи на основі державного замовлення та госпдоговорів, виконання науково-методичних, теоретичних та інших досліджень, участь у розробці та виконанні державних наукових програм, комплексних міжвузівських наукових досліджень, проведення експертних та експертно-аналітичних робіт, здійснення та впровадження результатів досліджень у сферу цивільного захисту, а також у навчальний процес відповідно до статутних завдань. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів.

Кафедра розробила та видала навчальні посібники "Основи цивільного захисту", "Завдання та діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту", "Інженерний захист населення і територій при надзвичайних ситуацій", "Запобігання виникнення надзвичайних ситуацій".

 

ПОЛОЖЕННЯ

Прес-центр